Вступники, реєструйтеся!

З 2 липня розпочалася реєстрація електронних кабінетів, через які абітурієнти подаватимуть заяви про вступ до українських вишів. Про це сповіщає  інтернет-видання «Освіта. UA». 

Системою електронної заявки у повній мірі зможуть скористатись вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту, виготовлений з використанням фотополімерних технологій, та сертифікати ЗНО 2016-го, 2017-го, 2018-го років і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), а також на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

Для реєстрації вступник мусить зазначити адресу електронної пошти, пароль і його підтвердження, дані сертифікату ЗНО та дані атестата про повну загальну середню освіту.

Цього року вступник має самостійно розраховувати середній бал атестата. Якщо в додатку до атестата зазначено середній бал, слід обов’язково перевірити, чи за правильною методикою його розрахували.

Після реєстрації електронного кабінету вступника, заповнення особистих даних та завантаження сканкопій необхідних документів вступники отримають можливість подавати заяви до українських вишів. Відповідна опція стане доступною 12 липня.

Перед реєстрацією та роботою з електронним кабінетом вступникам варто ознайомитися з Інструкцією щодо подання заяв в електронній формі, яка містить корисні рекомендації для роботи з системою.

У разі виникнення проблем з реєстрацією необхідно звернутися на електронну пошту: ez@inforesurs.gov.ua чи за номером: (044) 290-18-13.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company