Встигнути за інноваціями

Visa та один з українських банків оголосили  про запуск в Україні Visa Token Service – новітньої технології, яка забезпечує безпечне середовище для розвитку інновацій у сфері електронної комерції та мобільних платежів.

На ХІХ поверсі скляної будівлі з космічно-білим інтер’єром та дивовижним овидом столиці вперше учасники семінару ознайомилися з новинкою. Для того щоб скористатися нею, власнику картки Visa необхідний смартфон з функцією NFC («Near field communication» або «Ближній безконтактний зв’язок»), що працює на операційній системі Android (версія 4.4 або вище).

– Дуже важко передбачити майбутнє, – пояснює Менді Лемб, Генеральний менеджер Visa у країнах СНД та Південно-Східної Європи. – Ми спостерігаємо кожен день, як зростає вплив інновацій на наше життя. Є прогнози, що до 2020 року 49% населення планети використовуватиме інтернет:  буде 50 мільярдів підключених пристроїв. З Visa Token Service люди зможуть в десятки разів швидше купувати будь-що в інтернеті, магазинах, сплачувати безконтактно за допомогою смартфона ввартість товарів та послуг по всьому світу. І за необхідності надавати доступ до своєї картки рідним, друзям або партнерам – замість того, щоб переказувати їм гроші

– Коли я був студентом, то мав пластикову картку з чіпом, на яку нараховувалася стипендія, –  каже маркетинг-директор банку Сергій Даниленко. – Часи минають, українці нині роблять 3,7 мільйона безконтактних платежів у місяць, і цей пластик не потрібен, його замінять наші смартфони!

– Статистика свідчить: 8 людей з 10 не вийдуть на вулицю без мобільного телефону, – додає експерт з банківської справи Андрій Щербина. – При цьому вони готові залишити вдома гаманець, але не зв’язок. У середньому люди щось роблять у смартфоні 150 разів на день, тобто телефони нині замінюють будильник, кулінарну книгу, щоденник, календар, калькулятор… Логічно, що функція оплати за допомогою вашого смартфона стане наступним кроком.

У чому ж переваги Visa Token Service?

  1. Захист споживача: токени замінюють 16-значний номер платіжної картки на набір цифр – унікальний цифровий ідентифікатор. Він забезпечує здійснення платежу і при цьому не залучає конфіденційну особисту інформацію карткового рахунку власника.
  2. Кастомізоване використання: токени можуть бути призначені для певних продавців/торговельно-сервісних установ, мобільних пристроїв або видів покупок. Це новий рівень безпеки інноваційних платіжних рішень.
  3. Зручність та економічна ефективність: токен, прив’язаний до загубленого або вкраденого мобільного пристрою, можна моментально перевипустити без необхідності змінювати номер рахунку чи перевипускати саму картку.
  4. Простота обробки: токени засновано на стандартах ISO і тому можуть процесуватися та перенаправлятися торговцями, банками-еквайєрами та банками-емітентами так само, як і стандартні платіжні картки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company