Вибираємо гаманець

«Про життя та гроші починаєш думати, коли вони закінчуються», – писав російський сатирик Еміль Кроткий. Але чи має значення колір гаманця, щоб у ньому водилися гроші? Упевнена, має. Тому обирати гаманець завжди було найважчим завданням для мене. Мала їх багато – зручних і не зовсім, великих, малих, різних за типом, формою, кольором… Але жоден так і не став для мене ідеальним.

Насправді гаманець – то талісман із притягальною силою для грошей. Кожна людина має свою грошову енергію, котра більше чи менше впливає на фінансову удачу, допомагає знаходити правильні комерційні рішення. А гаманець обов’язково свідчить про характер і статус власника. Хоча не кожен достеменно знає, який саме гаманець йому потрібен.

Після багатьох спроб вибрати гаманець до смаку, снаги і стилю, мусила вдатись до найоптимальнішого варіанту – ходила якийсь час взагалі без гаманця! Доволі швидко звикла до так званого хаосу в кишенях та валізах, з розкиданими купюрами та кредитними картками. Тривалий карантин та сучасні технології дозволяли забути про готівку взагалі та впорядкувати безлад у кишенях.

Але моє «щастя» завершилося з поверненням змішаної форми навчання. Знову треба було брати із собою студентський, проїзний, банківську картку, та й готівку для університетьського буфету. Вкотре постав вибір гаманця.

Колір має значення

Подейкують, що деякі кольори гаманця «притягують гроші», тобто допомагають накопичувати грошову енергію. Багато людей у це не вірять. Але деякі східні вчення запевняють: від вибору правильного відтінку залежить не тільки матеріальне благополуччя, але й здоров’я, особисте життя, успіх у справах, ба навіть взаємини з іншими людьми.

Жовтий колір найчастіше асоціюють з багатством, із золотом монет. Мудреці Сходу стверджують: усі відтінки золота, жовтого кольору та бежу підсилюють життєву енергію грошей. Тому для примноження купюр портмоне із замші – те що треба: шорстка замша перешкоджатиме «вислизанню» грошей!

Зелений колір уособлюють з родючості, оптимізмом, зростанням, надією і процвітанням. Недарма це колір купюр багатьох країн світу, того ж таки американського долара. Гроші люблять такі наповнені енергією гаманці

Чорний колір допомагає правильно налаштуватися на роботу, особливо помічний для людей, у яких кепсько з «шостим відчуттям». Коричневий колір відповідає енергії Землі, яка символізує родючість. Обидва ці кольори уособлюють надійність та сталість. Гроші відчувають це і добре в таких гаманцях затримуються. Щоб посилити ефективність грошової енергетики, слід віддавати перевагу гаманцям зі шкіри, бажано телячої.

Білий, сірий та сріблястий кольори зазвичай пов’язують з комфортом і достатком. Непогано притягують удачу і повагу. Гроші зберігатимуться в такому гаманці надійно, та й з’являтимуться регулярно. Сріблястий колір, хоч і належить до холодного діапазону відтінків, сприяє накопиченню багатства, бо асоціюється з цінними срібними монетами. Щоб збільшити потік енергії, необхідно купити ще один аксесуар того ж кольору – пасок або сумку і носити їх у поєднанні.

Червоний колір буквально генерує грошову енергетику. Його можна назвати ідеальним вибором для тих, хто бажає накопичити серйозні багатства. Червоний підійде яскравим, сміливим, енергійним, конкурентним та імпульсивним особистостям – саме він допоможе їм виділитися з натовпу і заробити багато грошей. Водночас потрібно пам’ятати, що для боязких та надто спокійних людей портмоне такої барви може стати серйозним джерелом виснаження. Червоний гаманець – для рухливих творців. Вибираючи червоне звертайте увагу на вартість. Найкращий гаманець з високоякісної лакованої шкіри. І жодним чином – не зі штучного матеріалу!

Є й кольори, яких слід уникати.

Синій колір, а разом з ним і всі кольори водяних елементів (бірюзовий, блакитний) можна асоціювати з чимось нестабільним, мінливим, тимчасовим. Гроші їх не люблять: протікають крізь такі гаманці, як вода крізь сито. Зароблене швидко зникає, натомість з’являються незаплановані витрати.

Зважте: вибираючи колір, не забувайте зважати на форму та розмір гаманця. Дотримуючись забобонів бажано обирати гаманець великого розміру, аби грошам не було тісно. Тоді вони залюбки туди потраплятимуть і там лишатимуться.

За фен-шуєм

Для Сходу це і філософське вчення і мистецтво, і своєрідний комплекс корисних порад аби надбати любові, грошей та бути вдатливим.

Фахівець з фен-шуй Тетяна Писаренко радить:

«Гаманець повинен вам подобатися. Вибираючи, потримайте його в руках. Чи бачите ви себе заможною людиною? Чи почуваєтеся з ним багатим, успішним?»

Кращий гаманець за фен-шуєм – прямий, в якому купюри не потрібно згортати. Є й універсальне правило: чим більший аксесуар, тим він привабливіший для грошей. У вченні фен-шуй діє поняття «імператорський розмір». Якщо не заглиблюватися, оптимальна довжина гаманця – 17,5-18,9 см. Саме те для додаткового прибутку з несподіваних джерел.

Коли народилися – так і збагатилися

Стародавні мудреці були впевнені: у кожної людини є власна стихія, яка добродійно на неї впливає. Тож можна обирати гаманець, орієнтуючись ще й на число (день) народження. Тим, у кого дата народження двозначна, від більшої цифри слід відняти меншу.

1 – жовтий, помаранчевий, золотий, бронзовий;

2 – білий, зелений;

3 – блакитний, фіолетовий, рожевий;

4 – сірий, яскраво-синій;

5 – білий, сірий, жовтий і його відтінки;

6 – блакитний, синій, зелений, рожевий;

7 – фіолетовий, зелений, білий, бузковий, рожевий;

8 – темно-зелений, чорний, темно-блакитний;

9 – червоний.

Народженим 11 і 22 числа пощастило: їм підходять будь-які кольори.

Зодіаки

Існує прямий зв’язок між кольором гаманця і знаком, під яким ми народилися.

Стихія Вогонь – Лев, Стрілець, Овен. Вони суперактивні і сповнені амбіцій, тому їм необхідно віддавати перевагу відтінкам червоного, зеленого або золотого.

Стихія Повітря – Терези, Водолій та Близнюки. Слід обирати яскраві аксесуари зеленого, жовтого або сірого відтінків.

Стихія Земля – Діва, Козеріг, Телець. Стабільний дохід – з гаманцями золотого або коричневого кольорів.

Стихія Вода – Риби, Раки та Скорпіони. Притягують гроші у гаманці зеленого, сріблястого або білого кольорів. До речі, саме ці барви застережуть власників від звичних їм незапланованих витрат.

Можна у це вірити, можна не вірити, але варто пам’ятати: якому за кольором гаманцеві ви не віддали б перевагу, головне – щоб він відповідав вашим власним уподобанням і побажанням. Отоді в ньому і водитимуться, і множитимуться грошенята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company