«Вишиваний Шлях» єдності

Єднати Україну – таку мету ставлять перед собою організатори велопробігу на честь офіційного відкриття туристичного маршруту «Вишиваний Шлях». Загалом учасники акції проїдуть на велосипедах понад 2000 км від Ужгорода до Харкова. Дві групи велотуристів стартують назустріч одна одній 11 червня з Ужгорода та 13 червня з Харкова. Зустріч запланована на 28 червня у Києві, коли велосипедисти символічно об’єднають Захід і Схід України.

Упродовж 17 днів переїзду учасники велопробігу відкриватимуть для себе Україну, насолоджуючись мальовничими краєвидами. У деяких пунктах маршруту передбачено екскурсійно-розважальну програму. Щоденні відеозвіти про велопробіг публікуватимуться на офіційному YouTube каналі проекту та в ефірі телевізійних партнерів заходу.

Учасникам не обов’язково проїжджати весь «Вишиваний Шлях». Кожен охочий може приєднатися до велопробігу чи вибути з нього на будь-якому його етапі. Детальна інформація та план проведення велопробігу із зазначеними місцями та датами – на сайті www.ornamentway.com

Участь у велопробігові «Вишиваним Шляхом» безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Довідково: «Вишиваний Шлях» – всеукраїнський соціальний туристичний піший та велосипедний маршрут, метою якого є розвиток внутрішнього туризму в Україні та розкриття його потенціалу усьому світові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company