Японською дисципліною – по ковіду

Упродовж останнього місяця в Японії з населенням 126 мільйонів осіб щодня фіксується менше 250 випадків захворювання на коронавірус. І лише поодинокі смертельні випадки. В чому ж секрет цієї країни?

«Японці дуже дисципліновані, – розповів в ефірі Українського радіо Надзвичайний та Повноважний Посол України в Японії Сергій Корсунський. – Вони дослухаються зокрема до преси, вона авторитетна і професійна, публікує рекомендації, як убезпечитися від ковіду». За словами дипломата, населення країни цілковито довіряє своєму урядові, тому там звична картина: людина, яка в грає в теніс чи виходить на пробіжку в масці. А про обов’язковість носіння масок у закритих приміщеннях узагалі не сперечаються.

Уряд Японії створив спеціальну експертну раду з епідеміологів-інфекціоністів, яка контролює ситуацію і розробляє рекомендації для закладів медицини та населення.

Успішно провівши в умовах карантину Олімпійські ігри, японці довели: для переможної боротьби з ковідом не обов’язково запроваджувати тотальні обмеження та насильне вакцинування населення. Як зазначив Сергій Корсунський, в Японії спершу вакцинували людей похилого віку, далі – медпрацівників та військових, з тієї причини, що ті змушені перебувати в закритих приміщеннях, а це побільшує небезпеку зараження. І лише після цього вакцинували всі охочих. Особлива категорія, охоплена кампанією протиковідної вакцинації, – усі, хто обслуговував Олімпіаду.

«Жодного примусу не було, – запевняє дипломат. – Усе на добровільних засадах, і при цьому нині 75% населення Японії вже вакциновано».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company