Є ЛЕНД-ЛІЗ!

ВАШИНГТОН — Президент Байден 9 травня підписав оновлену версію Акту про ленд-ліз, офіційно представлений як «Закон про захист демократії в Україні». Ленд-ліз відкриє шлях для подальших поставок зброї українцям на відсіч російським загарбникам.
«Щодня українці борються за своє життя…Вартість бою не дешева, але відступ від агресії ще дорожчий», – сказав пан Байден, затверджуючи закон в Овальній залі.

Перший акт про ленд-ліз був прийнятий у березні 1941 року, коли Сполучені Штати офіційно ще декларували нейтралітет у Другої світовій війні. Так президент США Франкліна Д. Рузвельта знайшов правовий спосіб відправляти зброю, військове спорядження та продовольство до Великобританії, оскільки вона тоді фактично самостійно протистояла нацистській Німеччині.

Пізніше ленд-ліз поширили і на Радянський Союз, на який напала нацистська Німеччина та її сателіти.

Нинішній Акт про ленд-ліз, який був прийнятий одноголосно в Сенаті,спрямовуватиме зброю та техніку проти російських загарбників.Закон скасовує тривалі вимоги щодо постачання зброї Україні, прискоривши поставки, які вважаються критично важливими для її захисту від військ агресора.

Президент Байден 28 квітня попросив у Конгресу 33 мільярди доларів додаткової оборонної, економічної та гуманітарної допомоги Україні. Очікується, що фінансування більш ніж удвічі перевищить розмір пакету вартістю 13,6 мільярдів доларів, ухваленого Конгресом минулого місяця, і триватиме щонайменше п’ять місяців. Про це на умовах анонімності розповів представник президентської адміністрації. Очікується, що приблизно половину цієї суми спрямують на фінансування нової військової допомоги Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company