Є УМОВИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ДО ВНЗ 2021 РОКУ

Наступного року основний етап вступної кампанії планується провести традиційно в липні. Це передбачено Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році, зареєстрованими в Міністерстві юстиції, – сповіщає Укрінформ, посилаючись на офіційне повідомлення Міністерства освіти і науки України. 

Реєструвати електронні кабінети та завантажувати до них документи почнуть 1 липня, а з 14 липня прийматимуть заяви та документи. Особам, які вступають за співбесідою, вступними іспитами чи творчими конкурсами, подавати заяви можна до 18:00 16 липня. А тим, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, – до 18:00 23 липня.

Нові умови значно розширюють можливості електронного кабінету вступника: наступного року подавати електронні заяви зможуть вступники, які планують продовжити навчання після здобуття ОКР молодшого спеціаліста (за умови наявності сертифікатів ЗНО). Окрім того, як зазначили зазначили в Міносвіти «передбачено можливість виконання вимог до зарахування через електронний кабінет з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) вступника, що значно спростить цей процес подачі оригіналів документів, а також зменшить черги в приймальних комісіях влітку».

Як і раніше, у наступному році вступникам на лікарські спеціальності («Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія») для того, щоб взяти участь у конкурсному відборі, потрібно буде мати щонайменше 150 балів із другого та третього конкурсних предметів. Однак ця вимога не буде поширюватися на тих, чий конкурсний бал буде вище 175. Обов’язковими предметами ЗНО для вступу на ці спеціальності будуть українська мова та математика, а третім предметом вступник може обрати біологію, хімію або фізику. Також наступного року для більшості спеціальностей значно розширили перелік предметів ЗНО, які можуть використовуватись як третій конкурсний предмет.

МОН звертає увагу: наступного року обмежать кількість заяв, які вступники зможуть подати на небюджетні конкурсні пропозиції (контракт), – загалом не більш ніж 30 заяв. Крім того, для уникнення непорозумінь із наданням рекомендацій на контракт, заяви зарахованих на бюджет вступників, будуть автоматично виключені на всі інші конкурсні пропозиції. За винятком випадків, коли вступник сам виявить бажання їх залишити: якщо планує навчатися більш ніж за однією освітньою програмою, більш ніж в одному закладі освіті тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company