Єдиний час

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку рекомендує ухвалити за основу законопроєкт «Про обчислення часу в Україні», який запроваджує єдиний час, ліквідувавши поділ на зимовий і літній.

Автор законопроєкту перший заступник Голови ВР Руслан Стефанчук, посилаючись на офіційні відповіді, отримані від Національної академії наук та провідних медуніверситетів країни, стверджує: переведення годинників на зимовий і літній час «негативно впливає на біоритми та, відповідно, на здоров’я людини». До того ж, на думку народного депутата, економічної доцільності у такій часовій процедурі не доведено.

«95% території України перебувають в межах єдиного часового поясу – UTC + 2, – зазначив Руслан Стефанчук. – Тільки Луганська та частково Донецька і Харківська області, а також незначна частина Закарпатської області знаходяться в інших часових поясах. Часова відмінність між ними становить 68 хвилин. Тому ми можемо говорити, що фактично вся Україна перебуває в межах одного часового поясу».

Перший заступник Голови Верховної Ради – прибічник єдиного київського часу «на всій території України без винятку». Включно з анексованим Росією Кримом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company