Євген Галич без «заморочок» популярності

Євген Галич, фронтмен гурту O.Torvald, завітав до столичного університету імені Грінченка, аби вручити премію найкреативнішому викладачеві Інституту журналістики. Чудова нагода поспілкуватися. Тим паче, гурт нещодавно випустив новий альбом «Бісайди», тож логічно, що почали з… розкрутки.

Євгене, відчуваєте себе популярним?

– Якщо чесно, популярність, непопулярність – це не мої відчуття.  Почуваюся комфортно, щасливим, коли з’являється новий альбом і є концерти. Для мене саме це –  успіх і визнання, а зовсім не те, упізнають мене чи ні на вулиці. Моя популярність складається з того, що люди ходять на мої концерти і співають наші пісні, купують альбоми.

– А що Вас надихає?

– Переважно, те, чим живемо, що з нами відбувається. І гастролі надихають, і концерти надихають, і робота в студії надихає. Якісь спільні речі, які робимо з музикантами, також надихають.

Конкуренцію відчуваєте?

– Звичайно, відчуваємо. В українській музиці дуже багато яскравих імен. І ті, хто творить українську музику давно, і ті, хто лише заявляє про себе. Їх дуже багато. Не називатиму «метрів». Скажу про нові голоси. Onuka – це зараз суперзірка. Hardkiss, Monatik – теж, на мою думку, суперзірки української естради. І не лише вони, а й Sinoptik, Fontaliza, Kazka… Їх насправді дуже багато.

Євген – батько двох прекрасних діточок Єви та Данила. Данило народився у квітні цього року. Діти майже не бачать тата – постійні гастролі…

Як усе встигаєте?

– Погано встигаю. Але затято намагаюся встигнути. Зрання відводжу доньку до садочка, а потім – робота: студія, репетиції, записи…

Коментар до Євген Галич без «заморочок» популярності

  1. Вівчарик сказав:

    Як для початківця, добре. Головне не втрачати взаємозв’язок з респондентом і підтримувати його зацікавленість і щирість. Ширина і глибина запитань і відповідей з’являться з досвідом та знаннями психології, актуальності теми і запиту на неї в суспільстві чи певних середовищах.
    Так тримати!
    Успіхів у отриманні ґрунтовних знань та у сфері їх застосування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company