Єврофутбол проти рашистів

46-й конгрес Союзу європейських футбольних асоціацій у Відні приніс низку неприємних новин для росії.

Маргарітіс Схінас, віцепрезидент Єврокомісії, рішуче засудив брутальне вторгнення ерефії в Україну, подякував УЄФА за підтримку української футбольної спільноти та схвалив санкції, накладені на футбольні команди країни-агресора.

Свою позицію також висловив Вернер Коглер, віцеканцлер та міністр мистецтва, культури та спорту Австрії: «Лютий став початком війни проти України. Безсумнівно, війни, що протирічить міжнародному праву, варварської та злочинної. Вона принесла величезну гуманітарну катастрофу, трагедію та загибель багатьох людей. На  конгресі делегати з України через війну не можуть перебувати особисто. Тому моє особливе вітання делегатам з України. Маю надію на якнайшвидше припинення вогню і повернення миру та свободи.

Мусимо разом працювати, щоб дати українцям надію на краще майбутнє як у житті, так і у футболі. Як допомогу міністерство спорту Австрії сплатить членські внески за тих українців, хто під час війни опинився в нашій країні і висловив побажання займатися футболом чи іншим видом спорту в австрійських клубних об’єднаннях. Ми вже прийняли в нашій країні вихованців футбольної академії Запоріжжя й забезпечили їм усі можливості для тренування та проживання. Я знаю, що і в інших країнах – членах УЄФА є подібні ініціативи, і тішуся із цього. Адже це знак солідарності та надії. Я впевнений, що свобода й демократія сильніші за диктатуру й тиранію».

Українська делегація УАФ побувала на конгресі дистанційно; її очолив Андрій Павелко, президент асоціації і член виконкому УЄФА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company