Європа готується до вакцинації

Країни Євросоюзу – вже на порозі вакцинації від коронавірусу Covid-19. Про це повідомила на своїй сторінці у Твіттері президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

«Є світло в кінці тунелю. Єврокомісія уклала контракти з шістьма компаніями з виробництва вакцин. Перші громадяни Європейського Союзу можуть бути вакциновані вже до кінця грудня. Країни-члени повинні з підготуватися до вакцинації. Це наш квиток з цієї пандемії».

Незадовго до заяви Урсули фон дер Ляєн  Єврокомісія домовилася з американською компанією «Moderna» про купівлю 160 мільйонів доз потенційної вакцини від коронавірусу. Ґрунтуючись на проміжних даних останніх клінічних випробувань, «Moderna» стверджує, що її експериментальна вакцина на 94,5% ефективна для запобігання Cоvid-19. Компанія стала другою розробницею у світі, яка опублікувала результати, що перевершили всі очікування, – після «Pfizer» та її партнера «BioNTech». Європейський Союз готовий заплатити понад 10 мільярдів доларів за сотні мільйонів доз вакцин-кандидатів, розроблених фармацевтичними компаніями «Pfizer/BioNTech» і «CureVac».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company