НАРЕШТІ!

Європарламент на пленарному засіданні в Страсбурзі проголосував за введення безвізового режиму для громадян України в країнах Євросоюзу.

«За» відповідне рішення проголосував 521 депутат ЄП з 647. «Проти» – 75, «утрималися» – 36. Тепер посли країн ЄС ще мають затвердити це рішення 26 квітня.

Згідно зі встановленими процедурами, після голосування в Європарламенті докумен має формально затвердити Рада Євросоюзу на рівні міністрів. Законодавчі зміни буде опубліковано в Офіційному журналі Євросоюзу після того, як їх підпишуть президент Європарламенту, а також відповідний представник країни-голови Ради Євросоюзу (Мальта).

Рішення вступить в силу через 21 день після публікації.

*   *   *

А тим часом, згідно з останніми соціологічними дослідженнями, проведеними Київським міжнародним інститутом соціології, лише 25% українців змогли правильно відповісти на запитання, скільки часу можна буде перебувати на території ЄС за умов безвізового режиму. В той же час 20% опитаних вважають, що безвізовий режим дозволить залишатись в ЄС довше 90 днів в будь-який 180-денний період. Також в українців немає достатніх знань про переваги біометричного паспорта. Лише 33% респондентів назвали наявність біометричного паспорта однією з необхідних умов для перетину Шенгенського кордону без візи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company