З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ!

5 липня – день визволення Слов’янська, міста, що найпершим було захоплене російськими бойовиками  під час антидержавного заколоту на Донбасі.

Звільнення розпочалося боями за села Миколаївку і Семенівку, а наступного дня бойовики відступили з Краматорська, Дружківки та Костянтинівки. На підступах до Слов’янська українська армія знищила 150 бойовиків, ще 50 здалися в полон і, щоб уникнути оточення і розгрому, тодішній міністр оборони так званої ДНР Ігор Гіркін-Стрєлков вирішив відступати. Бої за Слов’янськ  і Краматорськ,  за панівнину висоту між ними – гору Карачун, розпочалися відразу після 12 квітня 2014  року, відколи у місто зайшов загін російських бойовиків «Крим»: понад півсотні найманців і кадрових військових. За два тижні угруповання заколотників, як свідчить російська сторона, налічувало до двох тисяч бойовиків, що крім стрілецької зброї мали й бронетехніку. З 12 червня Росія перекинула під Слов`янськ   п’ять танків.

Суттєві втрати несла в районах Слов’янська і Краматорська і українська армія. Бойовикам вдалося підбити з ПЗРК кілька військових вертольотів. Серед перших загиблих льотчиків згадаємо Ігоря Гришина. Він народився у Слов’янську, після служби звільнився в запас, але з початком російської агресії добровільно повернувся в авіацію. І загинув у небі над рідним  містом.

Вітаючи українські міста і села з визволенням від російських окупантів і їх найманців, ми не просто віримо – ми знаємо, ми впевнені, що скоро скажемо: «З днем нашої Перемоги, друзі!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company