З неба – об Zемлю

Російський військовий супутник, що отримав назву «Космос-2555», не зміг утриматися в космосі і згодом згорів у атмосфері Землі після початку неконтрольованого падіння. Він мав виконати орбітальні маневри для подальшої оптичної розвідки. Про це 18 травня заявило Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD).

Помпезний запуск супутника голова роскосмосу Дмітрій Рогозін продемонстрував у соцмережах:  світлина засвідчує літеру «Z»на корпусі ракети. Американський астронавт Скотт Келлі, висловлюючи підтримку Україні, у своєму дописі у Twitter написав: «Російська ракета з написом «Z» на боці запустила військовий супутник, який вийшов з ладу. Здається, що символ Z, який уособлює військові злочини та звірства, тепер також є синонімом епічного провалу».

Віталій Єгоров, російський експерт аерокосмічної галузі, також зазначив, що раніше схожа ситуація сталася із спорідненим супутником «Космос-2551», який запустили на іншому ракетоносії. «Всі ці випадки поєднує одне: вони запускалися у інтересах Міноборони, а значить секретні, а роскосмос не визнав аварійних ситуацій і продовжує вважати запуски успішними», — пише Єгоров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company