З ожеледицею боротиметься кава

У пресслужбі Львівської міської ради повідомили: тепер комунальні служби рятуватимуть від ожеледиці міські пішохідні доріжки кавовою гущею. Детальніше про цю технологію повідав у ранковому ефірі на радіо «Люкс FM» Львівський міський голова Андрій Садовий:

– Наше місто є кавовою столицею нашої країни, львів’яни п’ють багато кави, після чого залишається багато кавової гущі. Так от ми дізнались про те, що коли її добре висушити, то нею можна посипати доріжки в парках і скверах. Ця субстанція також є хороших добривом для трави, для рослин, тому ми вирішили спробувати такий метод посипання. Зазначу, що кавовою гущею ніхто дороги посипати не буде, апробуємо таку технологію лише на парках і скверах. Зараз фахівці займаються цих експериментом, щоб все якісно підготувати і випробувати».

Перший експеримент пілотного проєкту вже проведено у парку «700-річчя Львова»: обробили кавовою посипкою близько 200 метрів доріжок.

Нагадаємо: така практика не нова. Метод боротьби з ожеледицею кавовою гущею запозичили у Великій Британії. У деяких містах країни теж посипають доріжки кавовою гущею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company