З Вашингтона – краматорським дітям

Зібрати кошти дітям, пораненим під час евакуації на вокзалі у Краматорську, допоможе виставка сучасного українського мистецтва та благодійний аукціон  «Art Saves Lives – Ukraine у Ukraine Houseа»  в американській столиці.

«Зібрані під час аукціону кошти підуть на лікування Наталії Степаненко та її 11-річної Яночки, для яких ми знайшли лікаря-протезиста в США, – написала у Фейсбуці  Надзвичайний та Повноважний Посол України в США Оксана Маркарова. –  Цю історію знає вся Україна. Наталка з її близнюками Яною і Ярославом чекали евакуаційного потягу на вокзалі в Краматорську, коли туди прилетіла російська ракета. Яна та її мама отримали тяжкі поранення — втратили кінцівки».

Пані посол подякувала  Alex Demko, Максиму Мельнику та галереї «Софія-А» за надані для аукціону 35 картин, а також українській співачці ROXOLANA за чудові пісні, в яких переплелися сум від втрат і настрій українців на перемогу.

«Цей аукціон — початок великої програми нашим українським діткам, дитинство яких пошматоване травмами від російських злочинців», — наголосила пані Посол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company