За місце під медіасонцем

Український шоу-бізнес сколихнув скандал. Наприкінці грудня відома співачка Тіна Кароль заявила, що відмовилася бути ведучою на популярному телешоу каналу «1+1» «Танці з зірками». В інтерв’ю одному з видань вона розповіла, що вже й погодилася взяти участь у цьому проєкті, проте за тиждень до початку ефірів довідалася, що організатори запланували участь ще однієї ведучої, і не просто так, а на комерційній основі.

«Оцінивши панель ведучих, я одразу сказала, що не бачу в тому успіху, і відмовилась, – пояснила Тіна Кароль. – Моє правило: якщо я беру участь у проєкті, він має бути успішним, бо я вкладаю в нього всю свою енергію і весь талант. Проєкт, про який ідеться, був сумнівним…»

Пресслужба телеканалу «1+1» не лишила поза увагою демарш популярної співачки. «Цього року ми запропонували Тіні Кароль роль ведучої у «Танцях із зірками», – йдеться у повідомленні. – Однак будь-яке рішення – це процес переговорів. Цього разу вони затягнулися, в тому числі через обговорення фінансових умов артистки, і нам не вдалося домовитись. Враховуючи складність перемовин, а також активний запит телеглядачів на нові особи, ми були раді запросити до проекту нову ведучу з 1+1 media school (курс «Телеведучі») Іванну Онуфрійчук. Для нас важливо підтримувати наших студентів та давати їм дорогу у великий світ ТБ. Ми дуже задоволені співпрацею з Іванною, і розраховуємо, що співпраця буде довгостроковою».

Іванна Онуфрійчук теж долучилася до обговорення конфлікту. На сторінці в Instagram нова телеведуча… поділилася світлинами із відпочинку.

«І поки хтось поширює плітки, ми насолоджуємось сонцем, теплом і життям навколо», – мажорно написала вона.
Зароблене чи дароване це місце – можемо лише здогадуватися. Але заява Тіни Кароль змушує задуматися, чого нині вартує місце під медійним сонцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company