За «порєбрік» – ані руш!

Міністерство молоді та спорту України оприлюднило наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Російської Федерації.

«Згідно із нещодавно прийнятим законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», українські спортсмени не братимуть участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ», – прокоментував це рішення на своїй сторінці у Facebook міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Наказом забороняється планувати та проводити на території Росії тренувальні збори та брати участь у спортивних змаганнях.

Міністр додав, що змагання в Росії, з огляду «на внутрішню і зовнішню політику цієї держави, є просто небезпечними для наших спортсменів».

«Міністерство молоді та спорту та я як міністр закликаємо міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, та яка є порушником кодексу ВАДА. Агресори і порушники мають бути вигнаними з арени світового спорту».

У свою чергу міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав всі нації бойкотувати цьогорічний Мундіаль у Російській Федерації.

Про це йдеться у заяві керівника МЗС України з приводу можливої причетності Росії до отруєння в Великобританії екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля.

«Росія не заслуговує на те, щоб приймати у себе такий престижний турнір… Проведення його в Росії не об’єднає народи світу, а лише збагатить Росію і дасть їй в руки потужний пропагандистський інструмент, якого вона просто не заслуговує», – застерігає Павло Клімкін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company