«За Україну з вогнем завзяття…»

Святкового суботнього дня на Миколая громадська спілка «Бойове братерство України» вітала чергове поповнення: в Немирінцях, що на Житомирщині, Клятву служіння Україні та «Бойовому братерству» принесли нові члени організації. Святкову церемонію спілчани – безпосередні учасники російсько-української війни: бойові офіцери, солдати, добровольці, волонтери і капелани – довершили концертною програмою.
Але спершу була врочиста хода і спів Державного гімну України.

– Воїнам стати та слухати клятву Бойового братерства України! – пролунала над строєм чітка команда голови ГС ВВЦО «Бойове братерство України» Леоніда Климчука. Він і зачитав слова Побратимської клятви: «Воїн волелюбно, добровільно і свідомо приєднується до Спілки бойового братерства України та обіцяє бути вірним і відданим народові України, сумлінно служити ідеалу розбудови самодостатньої, успішної та демократичної України, в якій кожен є вільним та має можливості стати заможним. Чесно і наполегливо набувати нових компетенцій для здійснення статутних цілей і завдань Спілки в ім’я торжества справедливості в Україні та для України. Відповідально виконувати рішення керівних органів Спілки, дотримуватись її статуту. Дбати про зміцнення, авторитет та репутацію Спілки. Поважати, довіряти і бути відвертим із побратимами, надавати допомогу на потреби. Воїн клянеться бути чесним у намірах, шляхетним у прагненнях та цілях, відповідальним у діях».

Цією клятвою нові п’ятдесят бойових побратимів скріпили своє приєднання до Спілки.

– Вже майже чотири сотні воїнів принесли Клятву служіння, – звернувся до присутніх президент Спілки Павло Жебрівський. – Хтось каже, що воїни, які пішли у відставку, є ветеранами. Ні! Ветеранами станемо тоді, коли перемогою закінчиться війна з Росією. Тоді зможемо називати себе ветеранами.

За словами пана Павла, в «Бойовому братерстві» вивели формулу досягнення миру, яку назвали «формулою Жебрівського». Суть її: навести лад в Україні, підняти добробут українців, генерувати модернізовану, мотивовану українську армію, провести коротку мілітарну операцію на Сході України, запровадити на звільнених територіях 5-річну владу військово-цивільних адміністрацій, а вже потому проводити там вибори.

– Тому ключове завдання «Бойового братерства» – наведення ладу в країні. Привести все до ладу і створити можливості, щоб кожен українець став заможним. Бо бідний українець – це нонсенс. Цього не може бути. Для цього об’єднуємося в «Бойове братерство». І ми змусимо нині діючих або піти геть, або працювати заради України, заради нашого щасливого майбуття.

Нове поповнення «Бойового братерства» благословило священництво Православної церкви України.

Після завершення церемонії врочистості продовжилися в місцевому палаці культури. За традицією, на екрані демонстрували епізоди попередніх церемоній принесення Клятви, розповідали про добрі набутки «братчиків». Зокрема, про недавню місію, проведену членами громадської спілки на Полтавщині. Тоді шестеро дітей отримали символічні кулони-сердечки як символ, знак вічної батьківської любові.

Дійство завершилося музичним привітанням хору «Бойового братерства».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company