Політика? Брехологія!

Російські посадовці і політики брешуть, аж гай шумить. А більшості їхніх «соотєчєсвєнніков» та брехня – як солодкий мед. Ковтають, не пережовуючи, ще й у рот брехунам ласо заглядають.

Генпрокуратура України розслідує справи про злочини екс-президента Віктора Януковича. Один з епізодів справи стосується його звернення «до  президента Росії Володимира Володимировича Путіна з проханням використати збройні сили Російської Федерації для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності та захисту населення України». Таке, як відомо, зачитував тодішній представник  РФ  в Раді Безпеки ООН Віталій Чуркін, захищаючи право Росії на збройний напад.  Ще й гордо піднімав папірець, ніби тицяв його під носа поважним дипломатам.

На запит України ООН переслала офіційну копію  звернення Януковича. А от Генпрокуратура Росії  клеїть дурника. «Пишуть, що ні адміністрація президента Росії, ні Совєт Федерації не отримували ніякого листа Януковича про використання військ Росії на території України», – розповів про московський «отвєт-прівєт» Генеральний прокурор України Юрій Луценко. «Але що робити з виступом Чуркіна в Раді Безпеки ООН про цей лист? Що робити з відеоінтерв’ю самого Януковича, який підтверджує, що писав такий лист? Що робити з виступом на Совєті Федерації господіна Клішаса, який говорить про лист Януковича? Що, врешті-решт, робити з відео зустрічі Путіна із пресою в Ново-Огарьово?», – схоже, риторично перепитує Генпрокурор України. Нагадаємо:  Владімір Путін заявляв журналістам, що  має «прямое обращение действующего и легитимного Президента Украины Януковича об использовании Вооруженных Сил для защиты жизни, свободы и здоровья граждан Украины…»

Можливо, Росія намагається, даруйте, «здати задом». Якщо раніше їй потрібно було «узаконити» напад на Україну, то зараз навпаки – треба вкотре довести, що  «настамнєт». І раптова смерть постпреда  Віталія Чуркіна нагадує традиціне замітання злочинних слідів. Американські ЗМІ, з посиланням на лікарів-патологоанатомів, висловлюють припущення, що важливого дипломата отруїли: у нирках знайдено підозрілі речовини. Як незрозуміле бурмотіння-виправдання зустріли українські «медіа» лютневу заяву Віктора Януковича про те, що він зовсім не просив Путіна ввести війська. Виявляється, він лишень хотів «зупинити банди нелегалів»,  які, мовляв, «почали знищувати людей на Донбасі».  Захочеш жити – і не таке скажеш. Як бачимо, «настамнєт» і «пісьманєбіло» – з одного брехливого світу, російського.

Але давайте на хвильку повіримо, що листа, підписаного Віктором Януковичем, не було і зараз російська прокуратура пише в офіційному листі правду. Тоді виходить, що Чуркін з Путіним брехали вчора, що вони вигадали «фігове» звернення, щоб прикритися перед світом?

Брехня стала патологією російської політики. Та, власне, там уже й політики немає. Суцільна брехологія. Як не брехнуть, то й не дихнуть…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company