Задля поступу. І наступу

Близько десяти професійних медійних осередків, громадських ініціатив та рухів створили Конфедерацію журналістських організацій України – задля спільного захисту національного простору від російських наскоків, протидії вітчизняним колаборантам, реалізації просвітницьких проектів.

На думку ініціаторів,  вітчизняний інформаційний простір перебуває під впливом іноземних чинників, перед якими пасують і державні органи, і Національна спілка журналістів, бо часом добровільно зачохлюють зброю – чесне і патріотичне Слово. Ініціювали створення Конфедерації, зокрема, військові і наукові журналісти, комітет «Хрещатик, 26», «Спілка Донбасу», низка первинних організацій НСЖУ. До ініціативи можуть долучатися й інші громадські та професійні об’єднання, творчі Спілки, активісти.

Члени КЖОУ ухвалили кілька заяв. Зокрема, про покарання убивць журналіста, Героя України В’ячеслава  Веремія, про позбавлення державних звань «Заслужений журналіст України» зрадників, що перейшли на бік ворога, про вшанування колег, полеглих під час АТО, про проблеми Суспільного мовлення і роздержавлення преси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company