Замість бургерів – «баранкі»?

Американська компанія «McDonald’s» заявила, що йде з росії після понад 30-річної роботи в цій країні. Рішення ухвалено через «гуманітарну кризу» та «непередбачуване робоче середовище», спричинене війною росіян в Україні.

На початку березня гігант швидкого харчування оголосив, що тимчасово закриває свої ресторани в росії, але продовжуватиме платити зарплатню співробітникам.

У понеділок, 16 травня компанія запевнила: прагнутиме, аби російський покупець найняв цих працівників, і платитиме їм до завершення продажу. Генеральний директор Кріс Кемпчинський сказав , що «відданість і лояльність «McDonald’s» співробітників і сотень російських постачальників ускладнюють рішення про вихід. «Однак у нас є прихильність до нашої глобальної спільноти і ми повинні залишатися непохитними у своїх цінностях».

«McDonald’s» продає ресторани в росії місцевим покупцям і прибирає свою символіку, щоб нові господарі не використовували назву, бренд і меню мережі. Водночас у компанії заявили, що збережуть свої торгові марки в росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company