«Заспокійливе України»

«Чим гірша ситуація, тим більше посміхаємося», – ділиться радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

Його називають «головним заспокійливим України», адже саме його підбадьорливі слова та оптимістичні прогнози дають надію мільйонам людей. Багатогранна особистість, навіть скандальна, проте багато хто вірить його прогнозам. Ще 2008 року Арестович передбачив захоплення Криму, потім Донбасу та повномасштабну війну з росією.

Втім він спеціаліст у сфері психології, тому вміння правильно підібрати слова та заспокоїти велику кількість людей зіграло значущу роль у його нинішній діяльності. Від початку війни кожного дня він роз’яснює українцям воєнну обстановку в країні, дає психологічні поради та допомагає почуватися краще.

У нещодавньому відео про початок третьої фази психологічної втоми Арестович наголосив, що її головні складники – це апатія та розчарування. «Виграє тільки той, хто воює скільки може, а потім скільки треба. Тепер ми всі поділимося на тих, хто втомився, не може, в апатії, але все ж таки йде та тих, хто «розтечеться, як медуза», — сказав Арестович.

За його словами, порятунок у цій ситуації – самоспостереження та сильний характер. Перше має бути спрямоване на свій стан та причини. Апатія, розчарування, агресія лише побільшуватимуться, але ми не повинні втрачати надії та віри в перемогу, в наших захисників, які щодня дають нам можливість спокійно спати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company