Збіг обставин чи задум Усесвіту?

Життя побудоване на доконаних твердженнях: все, що підлягає якійсь логіці, сприймаємо як належне. Проте є ситуації, в яких поміж рядків можна прочитати інший підтекст. Варто лише відійти від канонів «довіряй, але перевіряй» і подивитися на світ через знаки, які надає Всесвіт.

За 8 років війни на сході нашої країни та від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в Інтернеті було оприлюднено багато повідомлень з доволі містичними наративами.

Початок 2014 року. Ще майже місяць до розстрілу Небесної сотні і приблизно два до російської інтервенції. 26 січня Папа Франциск після недільної ангельської молитви помолився і за мир в Україні. Тоді, після перших смертей на Майдані йшлося про громадянський, а не військовий спокій. Тому традиційно він разом з дітьми випустив в небо двох білих голубів, які символізували оте світле майбутнє України.

На цьому спокійний перебіг події урвався, бо тих голубів атакували, вчепившись у них, двоє хижаків — велика чайка і ворон. Раніше бувало, що голуби, помітивши на просторі ворогів, вертали назад до кімнати, проте цього разу ситуація була дещо іншою. Безпосереднього нападу спостерігачі не пригадували.

Перший голуб швидко позбувся нападника: чайка вхопила його за хвіст, але, втративши кілька пір’їнок, той вирвався. Якщо цю подію підв’язати до історії, то можна вбачати в цьому паралелі з Майданом проти кліки Януковича. Українці тоді відстояли свободу і гідність, але – ціною Небесної Сотні.

Другий голуб, атакований вороном, що зненацька вискочив із засідки під парапетом, воював довше та жорсткіше, але й він зумів вирватися від хижака на волю. Чим не символ мужньої України, яка нині боронить свою землю від навали московських варварів.

Увесь цивілізований світ назвав росію кривавим загарбником. І вжахнувся тим, що коїть на нашій землі, в наших містах і селах рашистська вояччина. Жорстокість, не бачена навіть у час нацистської окупації.

…Голуби, символи миру, врятувалися.
Знак надії на світле майбутнє України!

Насправді, спостерігаючи за поведінкою птахів, можна зрозуміти, яку саме вісточку вони доносять людям. Так, лелеки подарували жителям України надію, що незабаром закінчиться війна. Цих крилатих навіть почали називати вісниками миру. І в цьому є раціональне зерно: лелека, запевняють знавці птахів та їхніх звичок, ніколи не вибере для гніздування небезпечне місце. Отже, повернення цих птахів на територію, де точаться бойові дії, свідчить, що незабаром буде мир на нашій землі.

Окрім цього, виявляється, птахи добре розбираються у людях. Мережею облетіло відео: синиця без остраху мостилася на плечі у захисника України. Вона радісно дзьобала то за вухо, то за щоку військового. Здавалося, що це не дика птаха, а ручна, яка певний час живе поміж людей, тому звикла до людського товариства. І це теж свого роду показник: пернаті на ментальному рівні відчувають «хто є ким» у цій війні.

Українські солдати – як справжня кава: дуже міцні і дуже гарячі. Російські солдати – як чай: або розсипні, або в пакетиках.

На боці України і погода. Жителі різних регіонів постять у соцмережах незвичні прояви у небі. Якщо воно розгніване, то оминути перунових блискавок неможливо. Споглядаючи за цим містичним процесом, ніхто навіть не міг уявити, що за формою – це буде мапа України.

Якщо ж погода ясна, то варто звертати увагу на хмарки. Нічого нового не скажу, але констатую, що Батьківщина-мати набула і такої форми. Варто зауважити: небо точно знає, що Крим – це Україна!

На другий день війни жителі одного зі спальних районів Києва помітили в небі незвичайну хмару, яка своїми контурами нагадувала ангела з піднятими крилами, чи білу голубку. За словами обізнаних людей, які цікавляться такими небесними проявами, це атмосферне явище називається «голуб світу». В такий спосіб посилає Всесвіт нам знак того, що нас підтримують вищі сили. Вони є, варто лише знати, що наша Ненька знаходиться під подвійним захистом: воїни на землі, янголи – на небі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company