Жест-рятувальник

Викрадена 16-річна дівчина врятувала себе за допомогою жестів із «ТіkТоk». Про це повідомила поліція американськог штату Кентуккі, передає видання «USA Today».

У службу порятунку надійшов дзвінок. Чоловік сповістив: кермуючи автівкою, бачив на дорозі в салоні автомобіля дівчинку, яка жестами з «TikTok» сигналізувала про насильство. Небайдужий залишився на лінії та простежив за машиною, в якій перебувала потерпіла. Це допомогло правоохоронцям перехопити підозріле авто. За словами шерифа округу, дівчину вже два дні розшукували.

Викрадачем виявися 61-річний Джеймс Герберт Брік. Він відвіз жертву за кілька штатів до своїх родичів. Але коли ті довідалися, що дівчина неповнолітня й оголошена у розшук, він, забравши викрадену, подався «у біги».

Дівчина згадала про рятівні жести із «TіkТоk»: ними й сигналізувала про лихо зустрічним водіям. І це таки спрацювало.

Викрадачеві уже висунуто звинувачення в незаконному позбавленні волі людини, а також у зберіганні порнографічних матеріалів із неповнолітніми.

Що ж то за рятівні жести, які визволили дівчину з полону маніяка? Придумали їх 2020 року представниці Канадського жіночого фонду. Все просто: в разі небезпеки слід підняти руку долонею до іншої людини, зігнувши великий палець, а потім стиснути руку в кулак.

Їх і запам’ятала дівчина, коли напередодні лиха побачила в мережі «ТіkТоk» сюжет, де жертва просила про допомогу без слів, лише оцим сигналом: показувала долоню, згинала великий палець і стискала руку в кулак.

Отак винахідливість, уважність і небайдужість врятували людину. Не зайве й нам знати цей сигнал та поширювати його в суспільстві. Адже перед можливими загрозами всі рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company