Жінка під пиво…

Вечірнє місто. Вечірня втома від гамірних вулиць. Вечірній погляд… Троє жінок голосно розмовляють. Троє різних, не схожих одна на одну. Красиву високу блондинку звуть Вікторія. Їй на вигляд років двадцять п’ять. Вона незаміжня і запевняє:  ніколи не буде заміжньою, бо розваги й особиста незалежність – найважливіше для неї. Молодша, русява і фігурна, згодна з блондинкою: вечірки, чоловіки, про зустрічі з якими хвалиться, не соромлячись… І випивка. Бо як з чоловіками без неї?

Третя – тиха, з оксамитовим голосом. За акцентом, схоже, іноземка, можливо, грузинка, але зрозуміло, що вже прижилася в Україні. Софія. Густе чорняве волосся легким водоспадом ховає плечі. У погляді – повне неприйняття почутого. Натомість говорить про гріховність легковажних стосунків,  підносить шлюб, традиції сімейного життя. Вона сама не розмінювалась. Її болить, коли розмінюються інші.  Вона любить мистецтво. І вся у ньому, а не в грішній буденності.

Фігурна пані, яку називали Оксаною, часом коментувала Софію, з чимось мляво погоджувалася. Але своїм не поступалася. Шлюб? У  ньому теж можна поєднати свободу з обов’язками!  Наприклад, любов до дітей і куховарство.

Намагаюся уявити себе молодим чоловіком, що прагне знайти  пару. Дивиться на дівчат, слухає мимоволі їхні розмови.

Віка. Як раніше казали, без ста грамів не розберешся. А де сто, там і двісті… Після знайомства з такою в клубі, барі, ресторані  навряд чи хтось із хлопців задумається про стосунки назавжди. Так – на ніч-дві. Словом, жінка для вжитку. Як сушена краснопірка до пива…

А  Софія з розмовами про мистецтво, літературу, наше грішне життя-буття? Чи не урветься з такою терпець уже через кілька насичених повчаннями місяців сімейного життя? Складно з нею. Футбол не подивимось, пива не вип’ємо… Занадто правильна.

Теплим весняним днем Оксана обов’язково  привернула б мою увагу. Якби я була хлопцем. Дощовим вечором з такою приємно порозмовляти про Всесвіт і гороскопи, про музику і поезію. Можна випити пива, а можна й нічого не пити. Ні, каву обов’язково! І говорити…

В житті все трапляється. Жінки під пиво і пиво для жінок. Але краще, коли жінка на все життя. Як і чоловік…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company