Зі спортом щодня і назавжди!

Зізнайтеся: ви вже намагалися починати день з пробіжки і фізичний вправ, а потім знову було «щось», що ставало на заваді. Хоча ніхто з нас не піддає сумніву, наскільки фізична активність корисна для здоров’я, проте так складно й марудно зробити щоденні тренування непорушною звичкою! Отже, що потрібно, щоб почати систематично займатися спортом і не полишати його? Як починати?

Ось що радить досвідчений легкоатлет Тарас Стефурак.

Найперше, запевняє він, треба кинути самому собі виклик і формувати звички як своєрідну гру. Придумати для себе… ну, щось на кшталт винагороди. Вона може бути щоденною або як завершення певного періоду.

Ще одна порада від спортсмена: надягніть на руку… браслет. Звичайний браслет, на якому концентрувалася б ваша увага. Саме він і нагадуватиме про тренування. Рахуйте дні, скільки ви його не знімали. Якщо пропустили одне тренування, надягніть браслет на іншу руку і рахуйте спочатку. Намагайтеся нарахувати 21 день. Це знакове число.

Спорт стане невід’ємною частиною життя, коли увійде у звичку, коли мозок почне жадати ендорфінів, які виділяються під час тренувань. Для цього необхідно дотримуватися системи, радить Тарас Стефурак.

Було би незле долучитися до якогось спортивного клубу чи секції. Для спорту важливим є гурт, спільнота людей, що мають однакові устремління. А не складеться з клубом – нарадьте займатися спортом когось із родичів чи друзів.

Якщо ж ви не звикли тренуватися щодня, пам’ятайте про обмеження. Раптом відчуватимете дискомфорт чи біль – зупиніться, відпочиньте. Терпіти біль – погана ідея. Пам’ятайте: все добре, коли відчуваєш міру! Слід поволі збільшувати навантаження, застерігає пан Тарас.

Спорт у житті звичайної людини поєднує прекрасне і корисне. Навіть якщо спершу фізичні вправи викликатимуть негатив і страждання – згодом увійдуть у добру звичку, стануть необхідністю. Здорового і щасливого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company