Знаку «людина на каталці» більше не буде

Українські дизайнери представили новий знак доступності, покликаний змінити чинний покажчик, де зображено людина в інвалідному візку. Зразок нового символу, розроблений Максимом Головком, переміг у конкурсі, організованому за ініціативи «The International Union of Architects» та «Rehabilitation International».

Дизайнери проєкту зазначають, що журі конкурсу описали запропонований символ як такий, що «легко впізнається, має оригінальну форму, ілюструє відкритість, яка просто та потужно передана за допомогою основних форм і принципів».

Новий знак складається з кількох елементів: навстіж відчинених дверей – символу відкритості, літери «а» – від слова «accessibility» («доступність»).

«Знак не зображає конкретну людину або її інвалідність, а позначає доступність загалом, –  пояснюється на сайті офісу міських проєктів «Урбанина». – Тому він має набагато більшу зону використання і може зображуватись на різноманітних об’єктах, які доступні для користування. Сподіваємось, що невдовзі знак затвердять в стандартах ISO».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company