ЗНАННЯ КРАЩІ, АБІТУРІЄНТІВ МЕНШЕ

З наступного року зовнішнє оцінювання знань стане обов’язковим для випускників профтехучилищ і коледжів. Для дітей, які мають проблеми із зором, тести з української мови та літератури, історії України і математики  адаптують. А для учнів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл упровадять дворівневе тестування з іноземної мови.

Цього року з обов’язкових для складання ЗНО предметів випускники  обирали частіше історію України, ніж математику, проте результати з першого предмету гірші, ніж з другого. Хоча в цілому, за словами директора Центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія, атестовані перевищили минулорічні показники якості знань. Наприклад, понад 1000 випускників  набрали  з історії 195 і більше балів, тоді як минулого року таких було 470.

З української мови найбільше учасників, що продемонстрували високий і достатній рівні знань, проживають у Києві (76, 5% від загальної кількості випускників) та у Львівській області (70%). Випускники шкіл Львівщини і столиці також лідирують у знаннях з історії України та математики. Водночас, за словами Вадима Карандія, немає позитивної динаміки в атестуванні з фізики, біології, хімії, –  повідомляє Укрінформ.

Загалом державну підсумкову атестацію склали 240 тисяч осіб –  на 27 тисяч менше, ніж торік. На думку експертів, середня школа наочно ілюструє демографічну кризу, в яку потрапила Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company