ЗНОвації

Сайт Українського центру оцінювання якості освіти, сповістив про зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Ці новації зумовлено необхідністю узгодити Порядок з чинним законодавством, а також у зв’язку із запровадженням державної підсумкової атестації (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які в поточному навчальному році мають здобути повну загальну середню освіти.

Відтепер вони подаватимуть комплект реєстраційних документів за місцем навчання. Тут-таки формуватимуть список учасників ДПА і сюди ж учням надсилатимуться в індивідуальних конвертах Сертифікати ЗНО. Натомість, випускникам минулих років та особам, які не проходять ДПА у формі зовнішнього оцінювання, сертифікати надсилатимуть за адресою, зазначеною під час реєстрації.

Також з Положення вилучено норму, що дозволяла подавати для реєстрації учасника ЗНО замість копії паспорта копію свідоцтва про народження. Йдеться про тих, кому станом на 01 вересня року, що передує року їхньої участі в ЗНО, не виповнилося 16 років. Тепер враховано законодавчу вимогу: особа, яка досягла 14-ти років, повинна отримати паспорт громадянина України.

Ще одна новація: ті, хто через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період, зможуть це зробити в додатковій сесії ЗНО, в період з 3 по 21 травня. Але матимуть змогу обрати лише ті предмети, результат яких їм зарахують як оцінку ДПА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company