«Золоті Дюки» – 2017 знайшли господарів

Цьогорічний Восьмий одеський міжнародний кінофестиваль ушанував переможців.

Гран-прі за результатами глядацького голосування отримав бельгійсько-голландсько-болгарський фільм «Король бельгійців» Петера Бросенса та Джессіки Вудворт. Режисер Роман Бондарчук став володарем «Золотого Дюка» за стрічку «Dixie Land » (Україна, Латвія, Німеччина) – у номінації «Найкращий повнометражний фільм». Кінострічка «Головна роль» Сергія Буковського стала найкращим документальним фільмом. «Золоті Дюки» за внесок у кіномистецтво отримали польська режисерка, сценарист, тричі номінант на премію «Оскар» Аґнєшка Голланд та французька акторка, кількаразова номінантка на пермію «Сезар» Ізабель Юппер. До слова, Ізабель зізналася журналістам, що тепер хоче зробити фільм в Україні.

Журі Національного конкурсу визнало  «Випуск’97» Павла Острікова найкращою українською короткометражною стрічкою.  Ніні Антоновій  вручили нагороду за найкращу акторську роботу у фільмі «Головна роль». Відзначено і фільм «Бузок» Катерини Горностай за вражаючу роботу акторів. Ця ж кінострічка отримала Диплом Міжнародної федерації кінопреси (ФІПРЕССІ). А стрічку «Рівень чорного» Валентина Васяновича кіножурналісти назвали найкращим повнометражним українським фільмом.

Дует акторок – Ія Шугашвілі та Ціся Квамсашвілі з грузинсько-німецької стрічки «Моя щаслива родина» переміг у номінації «Найкраща акторська робота».

Цьогорічний кінофест у Південній Пальмірі довершила демонстація стрічки «Вечірка» Саллі Поттер – номінанта на головний приз «Берлінале». Фільми цієї режисерки здобули понад 40 міжнародних нагород, а також номінації Американської кіноакадемії та BAFTA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company