День оманливих «валентинок»

Соціологічна група «Рейтинг» опитала молодь та людей середнього віку і дійшла висновку:  55% респондентів асоціюють День святого Валентина зі… звичайними і буденними клопотами в пошуках подарунків для небайдужої людини.

Ще зі шкільної лави цього дня ми звикли обмінюватися  листівками з червоними сердечками, що буцімто символізує любов і прихильність. А ставали старшими – зростали й потреби та вимоги: замість рожевих «валентинок» неодмінно мали бути гарні квіти і… романтичне побачення. На логічне запитання тих-таки соціологів: «Чому саме в цей день?», більшість закоханих стенають плечима і відповідають, що це традиція, до якої звикли.

Саме звичка наслідувати загальні вподобання, «бути як всі»  підігріває  бажання цього дня неодмінно «потусити»  в популярному кафе чи ресторані, де годі проштовхнутися: зібратись компанією, аби всі бачили і заздрили «як я тебе люблю».

Сучасний світ комерціалізований. Тепер навіть для закоханих не досить щирості почуттів, у доважок обов’язково потрібно хоча б щось матеріальне, якийсь подарунок.  А що робити у Валентинів день самотнім, тим, хто позбавлений того єдиного чи єдиної, кого б хотілося обожнювати?

Ось, що я на те скажу. Проведіть цей день з людьми, яких шануєте, цінуєте і любите. Зателефонуйте батькам, завітайте нарешті до бабусі з дідусем, яким тижнями обіцяєте побачитися. Зустріньтеся з друзями, яких давно не бачили… Нагадайте про себе! Щоб ті, не байдужі вам люди, розуміли: теплота сердечна – цінність не одного календарного дня. Що це дар людині на щодень, аби вона лишалася людиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company