Україна отримує допомогу з усіх усюд планети. Люди збирають кошти у фонди, передають гуманітарну допомогу, підтримують українців у соціальних мережах. Поміч приходить навіть звідти, звідки її не чекали. Та окрім матеріальної й військової сфер, маємо ще й цифрову, котра значно розширилася завдяки іноземним компаніям. Які перспективи для нас відкрилися у цій царині?
Питання самоосвіти завжди на часі. Хоча у воєнних умовах тяжко займатися навчанням, але це добрий спосіб відволіктися. Такі освітні сервіси, як «Coursera», «Genius» та «Projector Humanitarium», взялися підтримати українців – відкрили безкоштовний доступ до різних курсів. Можна заглибитися у світ програмування або дизайну, спробувати майже всі сфери фрілансу. Завдяки «Drops» маєте можливість вивчати іноземні мови, а платформа «UaBusiness.global» допоможе розібратися у підприємницькій діяльності.
Здобувати нові знання плідно, коли твій стан психічно врівноважений. Не потрібно ігнорувати тривожні «дзвіночки» про потребу допомоги. Тим паче, коли для громадян України стала безкоштовною преміум-підписка на додаток VOS, який допоможе відстежувати моральний стан, дозволяє поспілкуватися з психологами. У застосунку «MentalHealth» знайдете корисні заспокійливі практики та медитації. Пам’ятайте: стрес руйнівний а у воєнний час – тим паче.
Також для спостереження за власним тілом відкриті можливості у додатку FLO з автоматичним підключенням преміум-підписки для користувачів з України. Цікаві статті для жінок, корисні блоги-поради, як відстежувати і підтримувати жіноче здоров’я. Займатися спортом також стало легше завдяки застосунку «Better Me». Окрім індивідуальних тренувань, знайдете поради про різноманітні раціони харчування та раціональні техніки схуднення.
Згідно з дослідженням, проведеним 2009 року в Університеті Сассекса, що у Великій Британії, читання може знизити рівень стресу до 68 %. Саме тому онлайн-бібліотеки відкривають доступ до своїх скарбівень. Прочитати улюблену літературу можна на сервісах «Yakaboo», «Видавництво Анетти Антоненко», телеграм-каналі «Павлуша та Ява». Більшість українських видавництв уже відновило роботу та надає знижки на паперові книжки. Окрім текстового формату, також можна спробувати аудіокниги та подкасти, адже платформа «MEGOGO» додала у свій застосунок безкоштовну українську класику та сучасну прозу. А деякі фільми можна без підписки переглянути на сайті.
Така підтримка громадян України високо цінується. Вона додає сили волі, допомагає долати стрес. Здавалося б, звичайні речі – книги, тренування, курси, але вони знімають важкий тягар з нинішнього життя українців. Саме до часу і до місця повторити кожному знаний заклик: «Ловімо момент!»
Залишити відповідь