ЖУРНАЛІСТИ ВАЖЛИВІ

У переддень професійного свята працівників радіо телебачення та зв’язку традиційно відзначив свій День факультет журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Урочисто, наситивши свято багатьма подіями.

Попри оголошену тривогу всі заходи вдалося провести. Звісно, зважаючи на безпеку учасників.

Проректор Грінченкового університету Олександр Турунцев та директор департаменту суспільних комунікацій Київради Роман Лелюк відзначили кращих із кращих подяками Київського міського голови, департаменту освіти і науки столичної міськдержадміністрації та грамотами університету.

Проте головною нагородою (однією на всіх ) стало здобуття факультетом журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка першого місця серед профільних вишів за кількістю поданих заяв абітурієнтів на вступ. Третій рік поспіль! Це свідчить про стабільно високу марку, яку тримає викладацький колектив.

На святі факультету презентували міжнародну фотовиставку «Україна: журналісти в зоні війни», ініційовану Національною спілкою журналістів України. Це вражаюча фоторозповідь про війну в усіх її жахливих проявах та людей, які відстоюють територіальну цілісність нашої держави, зокрема і про журналістів. На церемонії відкриття експозиції автори світлин отримали спеціальні шеврони воєнного кореспондента.

Цікавою та пізнавальною видалася зустріч студентів із випускниками факультету журналістики, які розповіли про свої набутки у практичній журналістиці, рекламній та видавничій справі. І подякували альма-матер за здобуті знання, за впевнені кроки у професії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company