«ЗА СТЯГ НАШ, ЗА ВКРАЇНУ»

Максим Бодяк, Дмитро Дубик, Володимир Григорук, Юрій Єрмолаєв, Марк Кацідан, Владислав Комісаров, Валентин Крисюк, Олександр Кузенков, Владислав Медзенівський, Олександр Осадчий, Михайло Паламарчук, Євген Слюсаренко, Роман Ткаченко…

Їхні портрети відтепер зорітимуть з Галереї слави, яка у День Збройних сил України постала в головному навчальному корпусі Київського університету імені Бориса Грінченка. На відкриття зібралася спільнота студентів та викладачів університету – вшанувати пам’ять героїв-оборонців країни. І назвати поіменно славну Тринадцятку «грінченківців», яка тепер у Небесному легіоні тримає над нами небо.

«Ці воїни загинули, захищаючи нас із вами, захищаючи Україну та її майбутнє, – сказав на відкритті галереї Олександр Турунцев, проректор Грінченкового університету. – І наш святий обов’язок шанувати й пам’ятати їхні імена».

Над образами полеглих захисників України яріє заповідь Патрона університету, духовного просвітителя та оборонця українства Бориса Грінченка: «Гей, за стяг наш, за Вкраїну! Биймось, биймось, до загину!»