Сьогодні інстаграм – невід’ємна частина молодіжного життя. А персональна сторінка у цій соцмережі – обличчя людини, її «візитка», перше враження про особистість Анна Нафанець – СММ-спеціалістка двох популярних мереж ресторанів – розповіла як створювати якісний контент та бути класним в інстаграмі. Зізнається: почалося із звичайнісінької цікавості до інстаграму, яка згодом переросла у захоплення, «і як наслідок – нині це моя це робота».
Завдяки інстаграму, запевняє Анна, можна знайти свою авдиторію. Проте, чи не кожного переслідують страхи почати щось нове. Стримує просте банальне питання: «А якщо не вдасться?» За словами Анни, саме ці сумніви і сковують, не дають рухатися вперед. А тому їх вкрай необхідно бороти в собі.
– Інстаграм допомагає знайти «своїх» людей, спілкуватися, співпрацювати з різними брендами, отримувати нові можливості, у тім числі і гроші, – зазначає дівчина.
Варто пам’ятати, ця мережа любить щирих: потрібно бути самим собою, таким як є. Це нині особливо цінується і шанується: потроху відходять у минуле штучні показні фотосесії – їм уже просто немає віри. У тренді фотоілюстрації реального життя. І звісно ж, кожен ваш пост повинен нести певний сенс та викликати емоцію у глядачів.
– У мене виникала проблема, – пригадує Анна. – Я спершу не розуміла, як писати пости, щоб їх читали. Лише згодом усвідомила: щоб класно писати, потрібно й собі багато читати. Читайте літературу, яка подобається, звертайте увагу на думки людей, котрі вам до вподоби. А коли пишете, спробуйте прочитати текст вголос. Це допоможе чітко зафіксувати ваші думки, зробити їх зрозумілішіми і зрештою близькими для ваших френдів.
Але зробити гарне фото, яке приверне увагу? Є декілька вимог: світло, фон, правильний ракурс. Звісно, при непрофесійній зйомці краще за все фотографуватись у денному освітленні, коли сонце м’яке. Велику роль відіграє точка зйомки, адже одне й те ж фото з різних ракурсів може бути зовсім іншим.
– Інстаграм «любить» дивні та цікаві ракурси, тобто дивитись на звичайні речі під іншим кутом, – вважає спеціалістка.
Для вдалого фото Анна порадила робити багато кадрів: різні пози, варіанти фону. Тоді більше шансів, отримати бажану світлину.
– Залюбки обробляю фотографії, пишу тексти, тому вирішила: це моє. Професійне, – каже Анна Нафанець. І додає, для наших читачів: – Ви теж можете спробувати свої сили в СММ. Якщо дуже захочете, повірите в себе, змобілізуєтеся на мету – вам усе вдасться!
Залишити відповідь