Світ нас бачив і такими

Роконструйоване обличчя Homo longi, або «Людини-дракона», яка жила на півночі Китаю приблизно 150 тисяч років тому, представив бразильський дослідник Сісеро Мораіс. Він використав дані наукових розвідок 2021 року та череп Homo erectus, щоб доповнити відсутні частини щелепи та зубів Homo longi. Використовуючи комп’ютерну томографію, Мораіс додав маркери м’яких тканин, отримані від сучасних людей і шимпанзе, що дозволило створити цифрове погруддя.

Цей вид, виявлений ще 1933 року під час будівництва мосту в китайській провінції Харбін, офіційно визнано науковою спільнотою лише у 2021 році. Названо його на честь річки Чорний Дракон (Хейлунцзян). Попри незвичайну зовнішність, він виявився близьким родичем Homo sapiens. Співіснував з сучасними людьми, неандертальцями та денисівцями, що робить його важливим для розуміння еволюційної історії нашого виду.

Реконструйована «Людина-дракон» має квадратні очні ямки, плоскі вилиці та великі зуби. З художнім підходом Мораіс додав волосся і забарвлення, щоб вияскравити риси. Обхват голови Homo longi – 65,1 сантиметра, відтак проти горил та левів це гомінін з найбільшою головою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company