TikTok: у тіні розваг

Реєструючись на платформі TikTok, погоджуємося з політикою конфіденційності. У цьому розділі детально описано, як мережа збирає та використовує наші дані: ім’я, дату народження, номер телефона, електронну адресу, інформацію про пристрій та мережу, а також активність на платформі та поза нею.

Далі цікавіше: соціальна мережа збирає інформацію про наше місцезнаходження: GPS-дані, IP-адреси, інформацію про Wi-Fi мережі. Тобто, якщо Сі Цзіньпін захоче, то знатиме, яке відео ми дивилися о першій годині ночі і де саме, з точністю до декількох метрів.

І нарешті про найцінніше – про гроші. TikTok веде облік покупок, які робимо, час коли їх робимо, і витрачену суму. А якщо здійснюємо інші транзакції, пов’язані з оплатою, платформа може збирати платіжну інформацію, включаючи номери платіжних карток або іншу платіжну інформацію третіх осіб, наприклад PayPal. Вона ж надає персональні дані користувачів стороннім постачальникам послуг, які допомагають її роботі. Наприклад, постачальникам хмарних сховищ, діловим партнерам та іншим компаніям, що перебувають у тій самій групі, де й TikTok. Якщо цього вимагає закон, вони надають нашу інформацію правоохоронним або регуляторними органами, а також третім особам відповідно до юридично обов’язкового рішення суду.

«Вишенькою на торті» є те, що платформа використовує зібрану від нас інформацію, нашу взаємодію з платформою та іншими сторонніми сайтами і програмами, щоб зробити висновок про ймовірні інтереси та надавати релевантнішу рекламу. Ця інформація повідомляє платформу про відвідані нами веб-сайти, програми, які ми завантажили, про наші покупки. Це потрібно, щоб передбачити, що може нас зацікавити в майбутньому й оцінити ефективність реклами на платформі.

А яку ще технічну інформацію TikTok збирає про користувачів? Фактично це необмежена інформація про пристрій, який використовується для доступу до платформи. Наприклад, IP-адреса, оператор, налаштування часового поясу, ідентифікатори для рекламних цілей, модель, мережі, ідентифікатори пристроїв, роздільна здатність екрана, операційна система. А ще назви програм, алгоритми натискання клавіш, стан батареї, налаштування звуку та підключені аудіопристрої.

Що ж до того, чи є TikTok платформою китайських кібератак, чи все ж таки розважальною мережа, вирішуймо кожен сам, дорогий читачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company