Kyiv not Kiev!

Італійський гурт «Måneskin», переможець Євробачення–2021, оголосив про великий тур Європою. Заплановано і виступ у столиці України. Однак на афішах, вже розтиражованих, назву написано на російський копил – Kiev. Того ж дня, відколи повідомлення з’явилося на сторінці гурту в Instagram, посипалася злива коментарів, у яких українці згадали старий хештег «KyivNotKiev».

Довкола хибного написання англійською назви нашої столиці зчинилась бучна суперечка. Частина коментаторів вважають різницю написання абсолютно несуттєвою: мовляв, головне – що гурт приїде в Україну. Звісно ж, долучилися росіяни з їхнім «какая разніца» та звинуваченнями у «націоналізмі». Проте переважна більшість дописувачів підтримали хештег і вимагають, аби гурт переписав назву нашої столиці та надалі послуговувався українською, а не російською транслітераціями. Ще й зважали на 8-річну війну, яку розв’язала проти України Росія.

Це, до речі, вже не перший скандал із італійським гуртом. 31 серпня «Måneskin» дав закритий концерт для медійників у Москві, де непристойно танцював під пісню «SHUM» українського гурту «Go-A».

А їхній концерт у Києві має відбутися в березні наступного року. Продаж квитків уже розпочато.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company