Кажанна склала «Пазл»

Популярна «TikTok»-блогерка Кажанна, яка нещодавно стала артисткою лейблу співачки Jerry Heil «NOVA MUSIC», випустила новий сингл під назвою «Пазл».

Пісня про нездорову любов, про аб’юзивні стосунки, які принижують людину до цілковитої розгубленості, до втрати самоповаги.

Героїня намагається розкрити причини того, що сталося. Але цей внутрішній конфлікт руйнує уявлення про свою особистість. Недарма Кажанна підібрала саме таку назву своєму треку, адже «все життя людина складає себе». Співачка застерігає: не паплюж себе, згадай, що «все що ти маєш – дала собі сама».

«Всі ми хочемо бути щасливими, але не знаємо, що саме принесе нам тотальне щастя, – прокоментувала співачка свій кліп. – Людина живе у проміжку між минулим та майбутнім. Одне й інше загадкове та недосяжне, тому ми весь час або згадуємо, або мріємо, і цей внутрішній діалог не закінчується ніколи. Тож усе що залишається – витримувати баланс».

Користувачі ТікТоку опублікували 1388 відео з аудіозаписом цієї пісні. Трек уже посів 8-ме місце у чарті «Spotify Top 50 Ukrainе» та 4-те – у вкладці «Популярне» на YouTube.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company