За спорт і незалежність

Спортивна студія «Prostirby Davydenko» зібрала 30 жінок на благодійне тренування зі стретчингу. Подію організували, щоб зібрати кошти на придбання дрона для 53 окремої механізованої бригади, яка виконує бойові завдання на сході України.

Захід розпочався о сьомій вечора на даху одного з бізнес-центрів Києва, і вже від самого початку відчувалася особлива атмосфера єдності та підтримки. Тренерка Ірина усмішкою стрічала гостей, а для кожної учасниці тренування знаходила підбадьорливі слова.

– Сьогодні ми тут не тільки для того, щоб розім’ятися та укріпити здоров’я, а й щоб зробити свій внесок у нашу спільну перемогу, – наголосила Ірина перед початком тренування. –  Кожен з нас може допомогти, і разом ми досягнемо більшого.

Тренувалися проходило на тлі неймовірної панорами із символом української незламності – монументом «Батьківщина-Сати». Учасниці заходу, серед яких були і досвідчені спортсменки, і новачки, уважно слухали настанови тренерки та виконували вправи, зосереджуючись на кожному русі.

– Чудова можливість не тільки попрацювати над своїм тілом, але й допомогти нашим військовим, – ділиться враженнями Олена, яка тренувалася разом з донькою.

Після годинного тренування учасниці зібралися на гостину. Поспілкувалися про важливість підтримки армії, поділитися своїми історіями.

Завдячуючи активній участі та щедрим пожертвам вдалося зібрати третину необхідної суми для придбання дрона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company