Ступку та Яремчука вшанують на державному рівні

Кабмін ухвалив  постанову  про відзначення ювілеїв народних артистів України, Героїв України Назарія Яремчука та Богдана Ступки. 

З нагоди 70-ліття від дня народження Назарія Яремчука у Чернівцях проведуть фестиваль-конкурс сучасної української пісні «Стожари», названий його іменем, вручать обласну премію імені Назарія Яремчука. Його мала батьківщина, місто Вижниця Чернівецької області відгукнеться фестивалем української естрадної пісні «Пісня буде поміж нас», теж його імені, та концертом переможців фестивалю попередніх років. Для цих заходів з бюджету Чернівецької ОДА виділять 118,5 тис. гривень. Ювілей співака у столиці  відзначать випуском поштової марки та конверта – з процедурою спеціального погашення. А впродовж двох років мають створити  біографічний фільм про Назарія та музичний альбом його пісень.

А 80-річчя Богдана Ступки вшанують міжнародним мистецьким фестивалем «Код Ступки», відкриттям музею-квартири Богдана Ступки у м. Львові, а також організацією показів в Україні та закордоном фільмів за участю славетного актора. Два мільйони гривень на ці та інші пам’ятні заходи, приурочені до ювілею Богдана Ступки, виділить державний бюджет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company