У школах Польщі вивчатимуть українську

Після літніх канікул влада Любліна запускає пілотний варіант викладання української мови. Нині, пише сайт «Radio RMF 24», ведуться переговори з Міністерством освіти про викладання української мови в усіх школах Польщі.

«У школах Любліна працює близько 100 вчителів з України, – повідомив віцемер Любліна Маріуш Банах. – Деякі з них готують оригінальні програми для вивчення української мови. Немає потреби нікого переконувати , що українську мову потрібно запроваджувати як сучасну. Ми тут, у Любліні, не сумніваємося в цьому».

За словами пана Банаха, українська мова в інших польських школах буде запроваджена за згодою батьківських рад. Утім, для того щоб вона викладалася на тих же умовах, що й німецька чи французька, потрібна базова програма, розроблена Міносвіти.