Melovin: «Люди то чудові, просто їхні серця розбиті»

«Мене почали надихати хейтери. Вони такі цікаві, в них стільки всього непропрацьованого. Там стільки можна знайти в нетрях, головне, щоб не занесло. Але люди то чудові, просто їхні серця розбиті. І коли ти це розумієш, ти не сильно починаєш у це вникати та заглиблюватися, не зациклюєшся на цьому».

Цими одкровеннями український виконавець Melovin, учасник національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення-2024» поділився з аудиторією, яку зібрав на творчу зустріч у столичному торговому центрі «Gulliver». Цьогорічний нацвідбір на престижний пісенний турнір Європи для виконавця третій: раніше він навіть представляв Україну на «Євробаченні-2018» у Португалії.

Співак зізнався: якби не сумував за цим конкурсом, то не змагався би за участь ще раз, і не хоче сприймати цей процес як «олімпійські ігри». Додав, що в інших країнах Європи виконавці сприймають цей конкурс значно спокійніше, в той час як представники України постійно перебувають у напрузі. І повідомив: пісню, з якою планує представляти нашу країну, можна буде послухати вже у січні.

Зустріч відбулася 18 листопада, як зазначив Melovin, у день його фанатів, яких називає «меловінаторами». Чимало їх і зібралося, аби побачити співака, невимушено поспілкуватися з ним. Артист поділився особистими історіями, зокрема зізнався, що перший рік проживання у Києві був не найкращим періодом його життя. Попри те, що на той час він виграв конкурс «Х-Фактор», грошей не мав. Але і в батьків не хотів просити, тому продовжував наполегливо працювати.

Підтвердив Melovin і медичний діагноз, яким нещодавно поділився у соцмережах: у 26-річного хлопця діагностували цукровий діабет. Тому наполегливо радив аудиторії пильнувати своє здоров’я. Фізичне і ментальне.

А ще розповів, чому позбавився притаманного йому епатажного та яскравого образу. Бо хоче, щоб його бачили таким, яким він є. А образ – це той кокон, в якому можна ховатися, якщо чогось боїшся. Почула публіка і спів Melovinа. Радо підспівувала улюбленцеві відомими їм пісенними фразами. Довідалася і про намір співака перед відбором на «Євробачення» провести один концерт. Отже, це може відбутися незабаром.

Melovin закликав своїх прихильників вірити в себе, бо «ніхто так себе не похвалить, як ми самі». Наприкінці спілкування кожен мав можливість зробити фото з виконавцем, узяти внього автограф. Щирість – це те, що насправді прихиляє до цього співака.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company