«Золоте левеня» шукає друзів

Ура! В нинішньої все ще доволі вбогої бібліотечки української дитячої періодики – знакове поповнення.  Всеукраїнська громадська організація «Золоті Леви Чорної сотні» презентувала новий дитячий розважально-пізнавальний журнал «Золоте левеня». Подія, справді гідна прес-конференції в Укрінформі.

За словами Лілії Гудзь, головної редакторки новонародженого часопису, їхнє «Левеня» – не звичайний дитячий розважально-пізнавальний журнал, де зібрано казки, вірші, пісні, оздоблені ілюстраціями. Їхня новинка, переконує пані Лілія, послужить неоціненну службу для  виховання нових українців.

– Мужніючи із «Золотим левеням», вони усвідомлюватимуть красу і велич рідної країни, що таке справжній патріотизм, сповнюватимуться повагою до наших національних символів, до рідної землі.

«Золоте левеня» орієнтоване на читачів від 4-рьох до 7-ми років. Тут є що вибрати: від казок та оповідань до пізнавальних вікторин, від захоплюючих ігор до ігрових уроків англійської та іспанської мов…

Журнал продаватимуть у книжкових крамницях і на сайті видавництва. Засновники запевняють: ціна «не кусатиметься».

– Орієнтуємося на читача із середніми статками, – пояснює Лілія Гудзь. – Звісно, на прибуток сподіватися годі, але ми зумисне робимо такий крок: орієнтуємося на просвітництво. Бо такі видання нині зазвичай дуже дорогі.

Перше, березневе, число «Золотого левеняти» перекладено англійською та французькою мовами.

На початках наклад видання його творці мають намір збільшувати щомісяця. З 3-рьох тисяч примірників у травні до 5-ти тисяч у червні… Частину тиражу даруватимуть малозабезпеченим родинам, дітям учасників АТО, дитячим будинкам, інтернатам та дітям, які проживають на тимчасово окупованій території.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company