Чадна гастроль «потапівщини»

У Чернігові днями фестивалили «ватники». Не встигли тутешні маргінали, «пофігісти» й відверті адепти «русскава міра» і «русскай пєсні» «одбалдіти» від пишногубої Світлани Лободи, як двома днями по тому обласний український музично-драматичний театр на Красній площі вже стрясали децибели од шоу-дуету  таки безголосого Потапа і начебто сексуальної Насті.

На обидві гастролі заїжджих «зірок» чернігівська маргінальна музична тусовка йшла «коридором ганьби», який утворили активні, і небайдужі сіверяни. Брела та тусовка, втягнувши голови у плечі, крізь вигуки «ганьба!» Перед концертом Потапа і Насті при вході до театру зібрались чернігівці, рідні яких загинули, захищаючи український Донбас від російських загарбників. Люди тримали фото загиблих воїнів. Власне, завдяки цим героям Чернігів залишається мирним містом. Ті фото мали б отямити тих, хто йшов на виступ блазнюватого, який на московській сцені, спустивши штани, сипав  старцівськими дяками перед агресором… Утім фанам потапівсько-лободівських видовищ – ні до честі, ні до совісті: їм хоч у вічі плюй, а вони казатимуть, що то Божа роса.

potap3-1Хтось із обурених чернігівців навіть розлив при вході до театру свинячу кров… Але й те публіку не спинило: потоптуючи кров, сунула, мов отара на заклання, на ту чадну гастроль…

Одне слово, «побреду, побреду по коліна в лободу».

potap2У цій прикрій історії з потапами-настями-лободами, ніби в кривому люстерку, – вся наша неєдність, уся несвідомість, недержавність, захланність, інертність і вбогість нашого люмпенства. Якого вдовольняє і водночас яким живиться вся ота, з дозволу сказати, «культурка», весь оцей шоу-гендль на ймення «потапівщина». І справа навіть не в тих, хто спокійнісінько розносив на своїх обчасах по театру кривавий знак чужого горя.  Справа у місцевій «еліті», у керівництві – від Чернігівського обласного академічного українського (!) театру імені Тараса Шевченка, який розпростер руки безштанькові Потапу, до тамтешнього міського голови і всіх отих прототипів Гончаревого горе-героя Лободи, що, як і він, чваньковито «сидять» на  міській та обласній культурі.

Свідомі чернігівці, які принесли на гастролі київських «шельменків» замість квітів Потапу штани, з повним правом мали б прихопити для цієї акції ще оберемок сього одягу – для нерідних місцевих владців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company