Столичний ВДНГ зустрів нас міріадами різнокольорових вогників та різдвяною гостинністю. Ми поринути в атмосферу свята, розчинились у теплі натовпу, хоча морозець лоскотав нам щічки.
Перша зупинка – оранжерея під скляною кулею. Оранжерею ВДНГ розпочали реставрувати ще влітку цього року. Але партнери Експоцентру запропонували на час новорічних свят відкрити тут розважальний заклад. І тепер у цій виставковій залі працює бар з багатством різноманітних коктейлів.
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/gi1058-1.jpg)
Але найперше це – оранжерея. Справжня, з колекцією цінних екзотичних рослин. Деякі з них справжні старожили, з’явилися тут понад 60 років тому. Золоті лимони та рум’яні мандарини серед соковитої зелені крон лоскочуть ніздрі. «І на Сицилію їхати не треба»,– зауважує хтось поряд.
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/gi1058-2.jpg)
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/gi1058-4.jpg)
Із суптропіків виходимо на морозяну вулицю. Дорога, закута на обніжках льодом веде до новорічного ярмарку. Морозяне повітря дихає ароматами: кави, млинців, гарячі пиріжків і солодко-гіркуватого глінтвейну. Як не випити традиційного о цій порі напою. Терпкий гранатовий смак бадьорив нас до вечора, зігрівав душу, беріг од морозяного дмухання руки.
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/gi1058-5.jpg)
Звуки електрогітари привели до невеликої сцени, біля якої вже зібрався величезний натовп. Музичний гурт, довідалися, зветься «Masazhband». Виконувала кавери на улюблені хіти.
Привернула увагу пара вже немолодих людей: жінка весело витанцьовувала, а чоловік у хутряній шапці знімав її на відео і сяяв усміхом. Але ось розпочалася нова композиція і вони не змовляючись помінялися ролями: жінка стала оператором, а чоловік – танцюристом.
Музика скликала шанувальників різного віку: діти і їхні батьки, юність і солідний вік… Але танцюють, радіють, сміються, не зважаючи на роки.
Аж ось урвалася музика. На сцені з’явився чоловік, звернувся до натовпу: загубився маленький хлопчик. Гойднувся натовп, захвилювалися люди. І вже за кілька хвилин нове повідомлення: хлопчик знайшовся, але тепер шукають його маму…
– Давайте тримати одне одного за руки, щоб не губитися! – весело гукає чоловік зі сцени. – В Зимовій країні трапляються дива, тут немає місця нічому поганому!
Не знаємо, чим закінчилася ця історія, але впевнені – все добре. Маленький хлопчик, напевно, запам’ятає святкову пригоду на все життя: не кожен день відчуєш себе героєм фільму «Сам удома».
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/gi1058-6.jpg)
Аж от і кульмінація вечора – танцювальний батл. Солісти «Masazhband» тепер стають харизматичними ведучими. На запитання «Чи є охочі?» з натовпу вибігає маленька дівчинка Влада. Вона надто мала для змагання. Але їй аплодують за сміливість. Нарешті з’являється кандидатка – темноволоса дівчина Оля, у якої «глінтвейн завжди напоготові». Але хто суперник? З натовпу впевнено виходить хлопець у каптурі.
– Зустрічайте, Паша Технік! – жартують ведучі – Як вас звати?
– Роман.
– Роман Технік! – Голос ведучих тоне в оваціях.
Суперники потисли руки, батл розпочався. Першим себе показав стриманий Роман. Незабаром виступила Оля під хіт усіх поколінь «Танок маленьких каченят», а на завершення ще й сіла на шпагат. Публіка у захваті! За «голосуванням» оплесками перемогла Оля, але й Роман від душі створив усім святковий настрій. Ведучі спробували ненав’язливо звести двох суперників, запропонувавши їм поділити нагороду – 2 квитки на ковзанку. Проте Роман заперечив: має дівчину.
![](http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/gi1058-7.jpg)
… Ми вже відчули, що не на жарт замерзли. Час по домівках.
Під завісу року неодмінно насолоджуймося життям! Сяймо усміхом, радіймо, повнімося музикою, сплітаймо руки у запальному танці! І вірмо у щасливу магію! Бо тільки для тих, хто вірить і прагне, вона втілиться реальністю.
Залишити відповідь