Дива Зимової країни

Столичний ВДНГ зустрів нас міріадами різнокольорових вогників та різдвяною гостинністю. Ми поринути в атмосферу свята, розчинились у теплі натовпу, хоча морозець лоскотав нам щічки.

Перша зупинка – оранжерея під скляною кулею. Оранжерею ВДНГ розпочали реставрувати ще влітку цього року. Але партнери Експоцентру запропонували на час новорічних свят відкрити тут розважальний заклад. І тепер у цій виставковій залі працює бар з багатством різноманітних коктейлів.

Але найперше це – оранжерея. Справжня, з колекцією цінних екзотичних рослин. Деякі з них справжні старожили, з’явилися тут понад 60 років тому. Золоті лимони та рум’яні мандарини серед соковитої зелені крон лоскочуть ніздрі. «І на Сицилію їхати не треба»,– зауважує хтось поряд.

Із суптропіків виходимо на морозяну вулицю. Дорога, закута на обніжках льодом веде до новорічного ярмарку. Морозяне повітря дихає ароматами: кави, млинців, гарячі пиріжків і солодко-гіркуватого глінтвейну. Як не випити традиційного о цій порі напою. Терпкий гранатовий смак бадьорив нас до вечора, зігрівав душу, беріг од морозяного дмухання руки.

Звуки електрогітари привели до невеликої сцени, біля якої вже зібрався величезний натовп. Музичний гурт, довідалися, зветься «Masazhband». Виконувала кавери на улюблені хіти.

Привернула увагу пара вже немолодих людей: жінка весело витанцьовувала, а чоловік у хутряній шапці знімав її на відео і сяяв усміхом. Але ось розпочалася нова композиція і вони не змовляючись помінялися ролями: жінка стала оператором, а чоловік – танцюристом.

Музика скликала шанувальників різного віку: діти і їхні батьки, юність і солідний вік… Але танцюють, радіють, сміються, не зважаючи на роки.

Аж ось урвалася музика. На сцені з’явився чоловік, звернувся до натовпу: загубився маленький хлопчик. Гойднувся натовп, захвилювалися люди. І вже за кілька хвилин нове повідомлення: хлопчик знайшовся, але тепер шукають його маму…

– Давайте тримати одне одного за руки, щоб не губитися! – весело гукає чоловік зі сцени. – В Зимовій країні трапляються дива, тут немає місця нічому поганому!

Не знаємо, чим закінчилася ця історія, але впевнені – все добре. Маленький хлопчик, напевно, запам’ятає святкову пригоду на все життя: не кожен день відчуєш себе героєм фільму «Сам удома».

Аж от і кульмінація вечора – танцювальний батл. Солісти «Masazhband» тепер стають харизматичними ведучими. На запитання «Чи є охочі?» з натовпу вибігає маленька дівчинка Влада. Вона надто мала для змагання. Але їй аплодують за сміливість. Нарешті з’являється кандидатка – темноволоса дівчина Оля, у якої «глінтвейн завжди напоготові». Але хто суперник? З натовпу впевнено виходить хлопець у каптурі.

– Зустрічайте, Паша Технік! – жартують ведучі – Як вас звати?

– Роман.

– Роман Технік! – Голос ведучих тоне в оваціях.

Суперники потисли руки, батл розпочався. Першим себе показав стриманий Роман. Незабаром виступила Оля під хіт усіх поколінь «Танок маленьких каченят», а на завершення ще й сіла на шпагат. Публіка у захваті! За «голосуванням» оплесками перемогла Оля, але й Роман від душі створив усім святковий настрій. Ведучі спробували ненав’язливо звести двох суперників, запропонувавши їм поділити нагороду – 2 квитки на ковзанку. Проте Роман заперечив: має дівчину.

… Ми вже відчули, що не на жарт замерзли. Час по домівках.

Під завісу року неодмінно насолоджуймося життям! Сяймо усміхом, радіймо, повнімося музикою, сплітаймо руки у запальному танці! І вірмо у щасливу магію! Бо тільки для тих, хто вірить і прагне, вона втілиться реальністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company