Футбольні «лузери» й 500 пляшок «шампаньзе»

Дві найгірші футбольні збірні на Євро-2016 у Франції – Україна та Росія. І справа не в тому, що вони першими «вилетіли» з турніру. Справа – у грі, у самовіддачі, у патріотизмі. Якраз у тому, чого у гравців цих збірних не було. Дуже прикро, що навіть у футболі ми маємо таке сумне сусідство.

На Євро тим часом, де нас давно нема, починаються півфінали. Все найцікавіше – попереду. А гравці-«лузери», що вже роз’їхалися хто куди, нині здебільшого відпочивають. І як відпочивають?!

У соціальних мережах по всьому світу – подив і жах від широкої футбольної душі росіян. Видання Life.ru щойно розповіло і показало  відпочинок двох гравців збірної Росії – Мамаєва та Кокоріна – в одному з найвідоміших та найдорожчих нічних клубів Монте-Карло.

Там столик замовити вартує близько тисячі євро. Але що та тисяча, якби її тихенько пропити?! Натомість в мережі з’явилось відео з тієї вечірки, де «зірки» російського футболу замовили собі і двом подругам… тримайтесь за стільця… 500 пляшок шампанського на суму майже 250 тисяч євро!

orig-710x3701467747299mamaevkokorinmonte-karlo-1467747299Звісно, після такого «шампаньзе» і головне – від такої його кількості, лицарі смарагдових газонів, що заслуговують насправді гнилих помідорів, почувалися у тому Монте-Карло «хазяєвамі жизні». Вони непристойно поводились і волали нецензурщину. А їхні подруги танцювали на диванах…

Отакий футбол і його різні прояви…

Хтозна, може, десь в сусідніх нічних барах Монте-Карло відпочивали і гравці української збірної? У декого з наших – стиль дуже схожий і манери подібні. Просто наші за своєю природою – скритніші,  не все в Instagram виставляють…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company