«Кокошнік раздора»

Сучасна вітчизняна поп-музика має цілий пласт виконавців,  які нібито й українські, але національній культурі від них ні холодно ні жарко. Бо це  адепти чужого мистецтва на нашій землі. Приклади під рукою. Ті ж таки Ані Лорак і Оля Полякова, дві просто-таки  несамовиті пропагандистки російської попси. За цю несамовитість отримують дуже почесні російські звання,  всілякі «золоті грамофони»,  мельхіорові «мегафони», і бляшані самовари. Оплачують їм оцими цяцьками нав’язування українцям «пєсєнного іскусства».

Так от,  між тими двома  «звьоздами шоу-бізу» постійно триває аж геть не творче суперництво, –  справжнісінька війна на виживання. Наче дві кози, що випас не поділять. Днями суперниці вихлюпнули свої неароматні сколотини прямісінько  в соціальній мережі. Виконавиця «хіта» пристрасного соціального звучання, що зветься «Шльопкі», Ольга Полякова,  по суті, обізвала свою колежанку Ані Лорак злодійкою!

І як ви думаєте, що ці дві «русскопєсєнніци» не поділили? Кокошник! Так-так, отой головний убір старосвітських російських «баб», про який поет колись написав: «Нет живописней русского наряда». Отож наші поп-діви тепер люто учепилися одна одній в кокошніки і несамовито сіпають кожна до себе.

lorak-1-768x7Полякова в Instagram продемонструвала «речові докази» –  фото, де Ані Лорак в усій красі з кокошником на голові. А кокошник, виявляється, «ісконно», фірмова деталь образу Полякової. А тому Полякова через таке нахабство не стрималась і назвала Лорак «золотая ручка», натякаючи на Соньку, відому злодійку.

Отакі ось «кокошники» під балалайкові бздури. Чи то пак – ШЛЬОПКІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company