Леся вийшла заміж. Утретє – не за Рому

Пам’ятаєте  чудовий український серіал «Леся+Рома», який ще кілька років тому демонструвався на одному з вітчизняних каналів? Звісно, його вже нема. Бо того й слід було очікувати: все, що талановите, яскраве, а найважливіше – українське, на українських телевізійних каналах довго не затримується. Але це так, до слова.

Зате зірка того «спочилого» серіалу – чарівна і креативна актриса столичного Молодого театру, заслужена артистка України Ірма Вітовська після довгих років життя у громадянському шлюбі з коханим чоловіком Віталієм Ванцою днями взаконила свої взаємини в одному з РАЦСів.

Без гучного розголосу, – тихо, спокійно і скромно. Про подію, власне, стало відомо, бо не втримався один із небагатьох гостей і сповістив про це на своїй сторінці «Фейсбук».

На «молодятах» не було вишуканого весільного вбрання: для врочистої церемонії реєстрації шлюбу обоє вдягли однакові… футболки.

Для Ірми Вітовської, нагадують світські інтернет-хронікери, це вже «третій дубль» сімейного життя.

Коментар до Леся вийшла заміж. Утретє – не за Рому

  1. Алла Диба сказав:

    Бажаю молодятам щасливого спільного життя, незважаючи ні на що! Бо щасливі сім’ї таки бувають. І прикладом тому мої батьки, які прожили в щасливому шлюбі 51 рік і завжди закохано дивилися один на одного. Хай у Ірми і Віталія буде не гірше! Щиро – Алла Диба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company